HAKKIMIZDA

Inter Edu Center Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'na Hoşgeldiniz

Inter Edu Center, 1990 yılından bu yana İngilizce öğretmenliği yapan, birçok defa yurtdışında eğitim almış, yurtdışında çalışmış ve yurt dışına öğrenci göndermiş, dil eğitimi konusunda düzinelerce kitabı olan Mustafa Demir ile İngilizce öğretmeni olan ve Türk Hava Yollarında uzun yıllar e-ticaret uzmanı olarak çalışmış olan Oya Demir tarafından kurulmuştur.


Inter Edu Center, ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Malta, Güney Afrika, Yeni Zelanda, Almanya, İspanya vb. bir çok ülkede partner dil okulu, lise, üniversite ve yüksek okul ile çalışmakta ve öğrencilerden hiçbir danışmanlık ücreti almamaktadır.


Inter Edu Center, öğrencilerin yurtdışında en kaliteli, en ekonomik ve en uygun eğitim programlarına yerleştirilmesi için doğru okulu seçmekte, eğitimleri boyunca partner okullarda öğrencinin her tür ihtiyacının anında karşılanmasını takip etmekte ve eğitimlerini başarıyla tamamlayarak ülkemize güvenli bir şekilde dönebilmeleri için okullarla koordineli çalışmaktadır.


Inter Edu Center’ın amacı; kurucularının dil eğitimi ve yurtdışı eğitim konusundaki tecrübelerini öğrencilerle paylaşmak ve yurtdışı eğitim konusunda rehberlik etmek, öğrencileri kariyer ve gelecek hedefleri doğrultusunda bilgilendirmek ve yurtdışında en kaliteli, en ekonomik ve en uygun eğitim programlarına yerleştirmektir.


Inter Edu Center, öğrencilerine kayıt sonrası konaklama rezervasyonu, vize işlemleri, sağlık sigortası, seyahat sigortası, havaalanı transferleri, ucuz uçak bileti temini dahil tüm hizmetleri grup şirketimiz TÜRSAB 9356 A Grubu Seyahat Acentesi OMD İstanbul TUR aracılığı ile vermektedir.


Misyonumuz: Yurtdışında eğitim almak isteyen her yaştan insanımızın; ihtiyaçlarına, yeteneklerine, imkan ve kabiliyetlerine uygun en kaliteli, ekonomik ve yararlı eğitimi seçmelerinde yardımcı olmaktadır.


Vizyonumuz: Gittikçe küreselleşen dünyada yurtdışında eğitimi ve öğrenimi çok daha kolay ulaşılabilir kılmak ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun eğitimi en ekonomik bir şekilde almalarını sağlayarak ülkemiz gençliğinin dünyaya açılmalarına ve dünya görüşlerini geliştirmelerini sağlamaktır.


Amacımız: Öğrencilerimizi doğru eğitim programına yerleştirerek en kaliteli, en ekonomik ve en kalıcı eğitimi almalarını sağlamak.


Neden Inter Edu Center?


Kurucuları ve danışmanlarının eğitim konusunda ve özellikle de dil eğitimi konusunda ileri derecede akademik birikimleri ve öğretmenlik tecrübeleri bulunmaktadır.

Inter Edu Center kurucuları Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu, her düzeyde yıllarca öğretmenlik yapmış, Hacettepe Üniversitesinde de eğitim konusunda yüksek lisans yapmış, yurt dışında değişik eğitimler almış, 2000’li yıllardan beri yabancı dil eğitimi ve KPDS, UDS, KPSS, LYS, YDS, TEOG sınavları ve açıklamalı çözümleri konusunda düzinelerce kitap yazmış; eğitim konusundaki bilgi, birikim ve tecrübelerini yurt dışında eğitim almak isteyen sizlerle paylaşmak için bu platformu oluşturmuşlardır. Inter Edu Center kurucularının amacı, öğrencinin beklentilerini tam olarak karşılayacak doğru kursa gönderilmesi ve kursu boyunca hak ettiği eğitimi almasını sağlamaktır. Bu maksatla; kayıttan kurs bitimine kadar öğrenci Inter Edu Center kurucularının danışmanlığı, gözetimi ve takibi altındadır.


Değerli Öğrencimiz!


İHTİYACINIZ OLAN EN KALİTELİ EĞİTİMİ DOĞRU YERDE, EN KISA ZAMANDA, EN UYGUN FİYATA ALMANIZI TEMİN ETMEK İÇİN SİZİ INTER EDU CENTER’A BEKLİYORUZ!